Cena focení se mnou se skládá obvykle z ceny za společně strávený fotící den, ceny za vyretušované hotové fotografie a dalších položek, jakými jsou má skvělá vizážistka, lokace k focení apod. Dle specifických přání pak společně ladíme výslednou cenu. A nezapomeň, že domluvit se dá docela na čemkoliv.;)
CENY:
Výsledná cena se skládá z následujících položek:
- fotící den - 5000kč (v případě komerčních projektů se cena může lišit)
- úprava fotografií - 1000kč/hotová fotografie (v případě komerčních projektů, případně větší časové náročnosti na úpravy fotek se cena může lišit)
- péče profesionální vizážistky - 2000kč (pokud má vizážistka zůstat po celou dobu focení nebo při péči o větší počet osob se cena liší)
- lokace - dle domluvy se fotí buď v ateliéru (700kč/hod bez DPH) nebo v hotelovém pokoji dle výběru (je možné už od 2000/den), možno i na jiném vybraném místě
- v případě zájmu o knihu - tvorba a tisk knížky o velikosti A5 - 5000kč - v ceně jsou započítány také veškeré přípravy a následné konzultace nad případným zhotovováním knihy probíhající obvykle formou osobních schůzek nebo online
- čas potřebný ke zhotovení: cca 2-4 týdny (dle mých časových možností a domluvy)


DALŠÍ INFORMACE:

OBJEDNÁVÁNÍ A CENY:
Napiš mi emailem požadavky a dokdy chceš mít finální produkt hotový. Na základě toho nabídnu možné termíny.
Jakmile si ujednáme termín focení, dané datum pro Tebe zarezervuji a vše potvrdíme symbolickou zálohou 2000kč. Poplatek se platí převodem na účet. V případě, že nebudeš moci v daný termín přijít a dáš vědět minimálně týden dopředu, zálohu vrátím nebo termín přesuneme. Pokud bude tato doba kratší než týden a nebude Tě moci v termínu nahradit nikdo jiný, záloha propadá. Záloha slouží k tomu, aby nedocházelo ke změnám termínů a já i moje vizážistky nepřicházely o termíny, ve kterých jsme se mohly věnovat jiným zakázkám. No a v případě, že je vše v pořádku a přijdeš na focení živá a zdravá, k záloze se připočítá zbytek ceny za focení, který se platí hned po focení, po výběru fotek. Fotky vybíráme buď hned po skončení focení nebo se domluvíme na jiný den. Poté ještě fotografie náležitě zpracuju a výsledek předám jakmile je hotovo. Délka zpracovávání fotek a následná výroba produktů závisí na mé časové vytíženosti a na počtu výsledných fotek. 
Protože mi záleží na tom, koho fotím a aby bylo focení co nejvíc "na míru", preferuji před focením osobní anebo onilne setkání, kdy se poznáme a popovídáme si o veškerých podrobnostech, jako je celkový styling, lokace, co se Ti líbí a jak by sis fotky představovala. Schůzka nám dá možnost se seznámit a Ty tak v den focení nepojedeš za neznámým fotografem, ale za někým, koho už trošku znáš.

MÍSTO FOCENÍ
Focení probíhá obyčejně v Praze, ale po domluvě lze i jinde. 
Je možné fotit v ateliéru nebo v pronajatém hotelovém pokoji, případně na jiných místech (cena se pak odvíjí od ceny pronájmu daného místa)

VIZÁŽ
Aby byl výsledek co nejlepší, je potřeba být co nejlépe připravena. Nemluvím o žádném hubnutí, solárku a podobných blbinách, na to se hlavně před focením vykašli! Mám na mysli obličej a vlasy upravené na focení co nejlépe, proto pracuji jen s těmi vizážistkami, za kterými si stojím.
Vizážistku obvykle krátce po dokončení líčení a úprav vlasů propouštím, abychom pak měly čas jen pro sebe.

FOTOGRAFIE
Neupravené fotografie neposkytuji!
Fotky zveřejňuji výhradně jen se souhlasem klientky, jinak je focení naprosto diskrétní záležitost!
V případě, že fotíme knihu, fotky dostaneš i v digitální podobě.
Připrav se na to, že se z Tebe budu snažit dostat to nejlepší a budu to tahat tak dlouho, dokud to nedostanu. Stojí to za to!;)
Jakékoliv další informace poskytuju emailem, telefonicky nebo osobně. 
Moc se na Tebe těším!
Back to Top