Ahoj, já jsem Bára. 
Mít ruce v psím kožichu dělá můj den o dost lepším. Jednoho dne jsem navíc zjistila, že mi to se psy jde natolik, že tím můžu bejt prospěšná. 
A tak pomáhám psům a lidem spolu žít. 
Říká se tomu prý trenér psů, i když mi tento termín přijde trošku mimo, když jde z 80% o trénink lidí.:) Do dnešního dne jsem totiž nepotkala natolik inteligentního psa, který by mluvil některým z našich světových jazyků. Tedy pokud se chceme se psem v nějakém jazyce domluvit, měli bychom se spíš naučit my ten jeho.
Pomůžu Ti pochopit se se svým psem tak, abys z něj měl celoživotního parťáka, kterýho budeš moci kamkoliv vzít, aniž by ses bál, že vyvede nějakej průšvih. A naopak, aby i on věřil Tobě. 
Naučíme ho třeba, že není oukej žrát všechno, co leží na zemi, že má přiběhnout, když ho zavoláš, že tě nemá tahat na vodítku anebo chodit vedle tebe i bez vodítka. Naučíme ho jezdit tramvají (načerno, samozřejmě:)), na eskalátorech, neštěkat, když se za dveřma něco šustne, zůstat u stolu, když jdeš v hospodě na záchod anebo třeba nebát se vysavače či rachejtlí.....a hlavně, vytvoříme vztah, založený ne na tvé plné kapse piškotů, ale na něčem mnohem hodnotnějším a přirozenějším. Náš tréning tedy bude normální výchova pohodovýho psa, žádnej nesmyslnej cvičákovskej drill. 
Pokud potřebuješ se svým psem pomoci, napiš mi přes kontaktní formulář níže, pošlu Ti bližší informace k mým individuálním lekcím a následně rezervační stránky, kde si pak vybereš termín, který Ti vyhovuje. 
Funguju převážně v Praze. 
Ok
Thank you!
Back to Top